Background

: Realizované


Výstavba prírodovedného laboratória

Výstavba prírodovedného laboratória je ukončená! Haleluja!  Predovšetkým  ďakujme nášmu Bohu za všetko požehnanie, ktoré sa prejavilo pri tejto stavbe. Vďaka patrí aj vám, ktorí ste finančne ale aj modlitbami prispeli k dokončeniu tohto diela. Správy z Maretadu hovoria, že laboratórium zvýšilo kredit školy a aj záujem o štúdium na nej narástol. 

Čítať daľej »


Potravinová pomoc

Základnou a každodennou potravinou pre ľudí v provincií Maretadu je kukurica a fazuľa. Výnimočne sa na ich stole objaví mäso zo sliepky. Preto sme podporili nákup osiva a to kukurice a fazule, ktoré si svojpomocne vysejú a dopestujú. Tento spôsob je oveľa úspornejší ako kupovať na trhu dopestované potraviny.

Na priložených… Čítať daľej »


Dokončenie triedy a domu učiteľov

10.9.2015 Ukončili sme podporu výstavby budovy pre študentov a učiteľov. Rozhodujúce stavebné práce na budove sú ukončené a máme z toho veľkú radosť.
    Sme tiež veľmi vďačný za informáciu od Michala Džetkuliča, že v budove už strávil noc. Nie je tam ešte nábytok ale ten si vypožičali. Našou prioritou… Čítať daľej »


Vybavenie tried nábytkom

6.10.2015 Tento mesiac sme začali napĺňať ďalšiu kľúčovú prioritu pri podpore Yedidiass a tou je vybavenie tried ale aj budovy pre učiteľov a študentov
   (voláme ju dva v jednom) nábytkom. Na obrázkoch sú stoly a stoličky, ktoré boli doteraz zakúpené. Budeme radi ak sa zapojíte. Variabilný symbol
  … Čítať daľej »


Dokončenie triedy vedľa hlavnej budovy

30.8.2016

Po dokončení budovy pre žiakov a učiteľov sme začiatkom leta začali podporovať dokončenie triedy, ktorá bola dlhodobo nedostavaná a je situovaná hneď vedľa hlavnej budovy.
Tejto triede chýbali okná, dvere, podlaha, omietky zvonku aj zvnútra. Počas pár mesiacov našej podpory sa obraz budovy mení o čom svedčia aj fotky… Čítať daľej »